Serwis Turystyczny Krynicy Zdrój

notes (0)
    
Strona główna » Reklama w Internecie
Rower w Krynicy
Narty w Krynicy
 

Co warto zobaczyć?

 
 

Polecany nocleg

 
 
 
 

Newsletter

Chcesz otrzymywać aktualne wydarzenia i oferty z Krynicy Zdrój? Zapisz się do newslettera
E-mail
 
 

Reklama w Internecie

Dodaj obiekt do naszej bazy noclegowej - www.hotelisko.eu lub zapoznaj się z naszą kompleksową ofertą dla hotelarstwa.

Zapraszamy do współpracy wszystkich z Państwa, którzy prowadzą bądź reprezentują hotel, pensjonat lub inny obiekt dysponujący bazą noclegową. Nasza firma zajmuje się promocją usług hotelowych i turystycznych w Internecie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę. Hotelarstwo i turystyka to nasza pasja. Naszą ofertę stanowią:

Reklama w portalach internetowych
Grupa Hotelisko.pl to sztandarowy produkt naszej firmy, docierający codziennie do tysięcy Internautów poszukujących usług hotelarskich i turystycznych. Nasza grupa portali to ponad 50 serwisów internetowych - ogólnopolskich i regionalnych. Każdy z portali posiada solidną reklamę i rzeszę użytkowników, dzięki czemu skutecznie docieramy z ofertą naszych klientów do szerokiej grupy odbiorców. Dołącz do grona zadowolonych klientów firmy Get In Web - szczegółowe informacje znajdziesz na stronie informacyjnej www.hotelisko.eu.

Doradztwo w zakresie marketingu internetowego
Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą marketingową w Internecie, w tym także w doradztwie. Jeśli do tej Twój hotel nie był widoczny w sieci, bądź jesteś niezadowolony z obecnej firmy - zapraszamy do kontaktu. Doradzimy jakie działania podjąć, opracujemy właściwą strategię działania, pomożemy w ekonomicznym i skutecznym wyborze usług marketingowych. W swoim dorobku posiadamy wiele sfinalizowanych procesów doradczych dla hoteli i pensjonatów - dołącz do nich i Ty.

Tworzenie stron i serwisów dla hotelarstwa i turystyki
W dzisiejszych czasach gdy Internet jest podstawowym źródłem informacji dla coraz szerszej grupy społeczeństwa, nie sposób wyobrazić sobie działalności, zwłaszcza turystycznej bez solidnej strony internetowej. To strona jest podstawą o którą opiera się marketing internetowy, dlatego proponujemy Państwu przygotowanie profesjonalnej strony internetowej. Przygotowywane przez nas projekty opierają się o system zarządzania treścią CMS, posiadają estetyczną i elegancką szatę graficzną, są odpowiednio optymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz budowane zgodnie z zasadami web-usability. Wymienione elementy oraz spójność, czytelność i intuicyjność to standard wykonywanych przez nas projektów. Tworzymy strony będące skutecznym kanałem sprzedaży, a nie tylko adresem w sieci.

Pozycjonowanie stron z branży HoReCa
Pozycjonowanie to dzisiaj najskuteczniejszy sposób promocji strony internetowej i hotelu w Internecie. Wysokie pozycje w wyszukiwarce to możliwość pozyskania szerokiej grupy nowych klientów, wzrost obrotów hotelu, prestiż oraz wysoka jakość konwersji (potencjalni klienci trafiają na stronę szukając tego, czego potrzebują). Nasza firma gwarantuje Państwu wysokie pozycje - solidne zaplecze stron, wiedza i doświadczenie, czytelny system rozliczania, dostęp do raportów online to nasze atuty. Dzięki pozycjonowaniu "fair play" z naszą firmą, macie Państwo pewność, że prowadzone prace są wykonywane uczciwie i zgodnie ze sztuką.

Prowadzenie kampanii linków sponsorowanych
Linki sponsorowane Google AdWords to reklama idealna. Czy taka wogóle istnieje? Ciężko to sobie wyobrazić, ale tak można po krótce zdefiniować ten produkt. Linki sponsorowane to przydatna reklama wyświetlana w przyjazny sposób użytkownikom, którzy poszukują Państwa usług. Wyświetla się tylko dla sprecyzowanych haseł, grup docelowych, lokalizacji, zdefiniowanych dniach tygodnia czy nawet godzinach. Linki sponsorowane Google AdWords są reklamą nowoczesną, mierzalną i przyjazną dla Internautów. Dzięki rozliczaniu w modelu CPC (koszt za kliknięcie), płacą Państwo jedynie za przeniesienie użytkownika na stronę firmy.

Kompleksowa obsługa hoteli
Naszym Klientom oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie marketingu internetowego dla hotelarstwa, projektowanie użytecznych i funkcjonalnych stron www, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach, prowadzenie kampanii linków sponsorowanych, kampanie bannerowe oraz wiele innych nietuzinkowych rozwiązań. Czy Państwa hotel jest niewidoczny lub słabo widoczny w Internecie? Czas to zmienić - naszym celem jest zwiększanie obrotów przedsiębiorstw hotelowych za pomocą nowoczesnych narzędzi e-marketingu.

Jeśli jesteś zainteresowany kompleksową obsługą lub ofertą dotyczącą pozycjonowania czy przygotowania strony hotelowej - zgłoś się do nas (biuro (małpa) nethotel.pl) lub zobacz szczegóły na naszej stronie firmowej - www.nethotel.pl.

Jeśli są Państwo zainteresowani jedynie rejestracją obiektu noclegowego w naszym portalu, prosimy o przejście na stronę rejestracji www.hotelisko.eu.

Zapraszamy do współpracy
NetHotel.pl - marketing internetowy dla hotelarstwa
tel. kom. 725 804 820
biuro (małpa) nethotel.pl
www.nethotel.pl

Rejestracja obiektów w bazie
www.hotelisko.eu.
 
 
 
Na weekend
Konferencje, szkolenia
Imprezy integracyjne
Dla aktywnych
Z rodziną
więcej »
 

Pogoda w Krynicy-Zdrój

temp.
0 °C
deszcz 0.0 cm
śnieg 0.0 cm
wiatr 0 km/h
  szczegóły »
 
 

Statystyka


gości on-line: 5
odwiedzin dzisiaj: 28
łącznie odsłon: 1294367
od dnia: 2012-05-30
czas generowania: 0.12
 
 

Zobacz także


 
© 2007-2018 KrynicaZdroj.info
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Krynica Zdrój - Beskid Sądecki - noclegi, apartamenty, hotele, pensjonaty i inne...
Hotelisko.pl